חוות דעת

מריים
מריים
קרא עוד
את סטס הכרתי די במקרה, שיטוט באנטרנט, פיסבוק וכד'. באתי ללא ציפיות, כי בכל זאת לא הכרתי, ולא ככ מאמינה במדיום האנטרנטי... אך למרבה הפלא הכרתי אדם מדהים, מלא אהבה למה שעושה, שמח לעזור, לתמוך וללמד, קשוב ואכפתי. אכן, הפעם הראשונה שהכרתי היה שווה נסיעה של שעה וחצי. מצאנו אפוקסי, היה לו מגוון של עצים, ועוד כל מיני פגמנטים. והמחירים היו לגמרי הוגנים. בני ואני התחלנו לעבוד עם המוצרים, והשבוע היינו צריכים ציוד נוסף, ושוב, הפעם בשמחה וכבר ידיעה ברורה שיהיה מענה לכל שאלה, ובטח נמצא את העצים והציוד שאנו זקוקים. ושוב סטס היה סטס, נחמד, אדיב, מלא תשוקה להסביר לעזור ולתמוך. ושוב חוויה מעולה, במחירים הוגנים לגמרי, בניגוד למקומות אחרים שנפגשנו - שם המחירים מופקעים בטירוף והבנה שאין ספק, כשנצטרך נחזור שוב לסטס. בכל מקרה סטס, ממליצה עליך בחום רב, ממליצה על מוצריך. ואם אתם עדין מתלבטים - תרימו טלפון, דברו איתו, ומאמינה שתוך דקה תבינו ששווה לעשות את הנסיעה.
טום
טום
קרא עוד
חבר יקר! תודה על ההסברים והליווי זה לא מובן מאליו! החומרי גלם פצצה! הלקוחות שלי מבסוטים לגמרי ממה שהם מקבלים.. נתראה בקרוב שמתי עין שם על איזה פלטה של זית ✌
אסי
אסי
קרא עוד
האפוקסי שסטס משווק איכותי מאוד. אני עוסק עם אפוקסי כבר זמן רב והאפוקסי של סטס לא נופל ברמתו מהמפורסמים שבחו״ל. סטס נכון תמיד לעזור ולתרום מהידע הרב שלו. בקיצר, כל מי שישאל אותי ״מאיפה״, ״איך״, אני אפנה אותו בלב שלם אל סטס.
שרית
שרית
קרא עוד
סטס לפני הכל אדם אנושי, מלא באהבת חינם מה שלאפחות חשוב מהיותו מקצוען אמיתי, אומן בעל כישרון יוצא דופן. מקפיד על חומרים איכותיים ובוחר אותם בקפידה ואינו מתפשר על פחות. הוא מגיש את נידע שלו במקצועיות רבה ומורה דרך נפלא. כל מי שחפץ ליבו ביצירה אמנןתית עם ליווי מקצועי, חם ואנושי שלא יהסס לבחור בטוב ביותר. סטס אתה אחד הנדירים.

האפליקציה החדשה של סטס אפוקסי!

Open chat
צריכים עזרה? סטס לשירותכם!
דילוג לתוכן